התבניות הפופלריות ביותר 2014

]מה הן התבניות הפופלריות ביותר לוורדפרס? לאחרונה נתקלתי באתר הזה אשר מספק רשימה של התבניות הפופלריות ביותר של וורדפרס בזמן אמת. הוא סרק את הרשת בדומה לאיך שגוגל סורקת את הרשת, בחיפוש אחר אתרי וורדפרס, ובודק באיזה תבנית כל אתר בנוי, ולפי כך מכין רשימה.

התבניות הפופולריות ביותר לוורדפרס

אז מה הן התבניות הפופלריות ביותר?

במקום הראשון, עומדת, איך לא, Genesis.

Genesis היא לא בדיוק תבנית, אלא תשתית (Framework) שעלייה יושב העיצוב בצורה של Child Theme.

לא מפתיע בכלל ש Genesis נמצאת במקום הראשון, מדובר על תשתית מאוד איכותית, שנותנת ביצועים מעולים, אתרים מהרים ומאובטחים, ונחשבת למצויינת לצרכים של קידום אתרים.

התבנית מיוצרת על ידי חברת  StudioPress, כאשר התשתית עצמה עולה 60 דולר, וכל  Child Theme עולה 30 דולר. כלומר 100 דולר יהיה המחיר אם אין לכם את התשתית. מדובר על מחיר מאוד אטרקטיבי, במיוחד בגלל שהיא מגיע עם אחריות ותמיכה לכל החיים ולמספר בלתי מוגבל של אתרים. גם אתר זה מבוסס על Genesis.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/1"][vc_gallery type="flexslider_fade" interval="3" images="1715,1714,1712,1713" onclick="link_image" custom_links_target="_self" img_size="full"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/1"][vc_column_text]במקום השני נמצאת Thesis, גם Thesis הינה Framework. מעולם לא עבדתי איתה כך שקשה לי להעיד על טיבה. אני יודע שמדובר על תבנית שהייתה מאוד פופלריות בעידן שלפני Genesis, אך כיום ידוע לשמצה בקרב מפתחים כתבנית שעושה הכל בצורה לא וורדפרסים ושהמפתח שלה מסוכסך עם היוצרים של וורדפרס בגלל משהו משפטי.

במקום השלישי נמצאת התבנית החינמית אשר מגיע עם וורדפרס, Twenty Twelve. מדובר על התבנית הלבנה והנקייה מבין שלושת התבניות שמגיעות עם וורדפרס בגרסאת המדורנית.

את הרשימה המלאה אפשר כאמור להמשיך ולקרוא באתר. אני רק אציין כמה תבניות ששווה להתייחס אליהן מתוך הכרות אישית שלי איתן.

התבנית Canvas  של חברת WooThemes נמצאת במקום החמישי, מדובר על תבנית הדגל של החברה המצליחה, יש שקוראים לה Framework בגלל הגמישות שלה. לעומתה התבנית  Divi עלייה כתבתי בעבר, ואשר משתמש כתבנית הדגל, החדשה יחסית של חברת Elegant Theme נמצאת במקום השלושה עשרה.

Headway אשר נחשבת ל Framework הפופלרי ביותר למי שלא רוצה להתעסק בקוד, נמצאת במקום העשירי.

Adva – התבנית הסופר פופולרית בקרב ישראלים של Themeforst נמצאת במקום השישי, ישירות אחרי Canvas.

מה שמעניין זה שרוב התבניות ברשימה הן או תבניות מאוד גמישות, כמו אדווה וקנבס, או תבניות שהן בעצם framework.

יוצאת דופן היא התבנית Eleven40 שהיא בעצם Child Theme של ג׳נסיס בעצמה ונמצאת במקום הארבע עשרה.

גל חדד בניית אתרי וורדפרס

צור קשר
טלפון: 054-4886634
מייל: gal@wpsite.co.il

דילוג לתוכן